Top Eleven Transfer Hilesi – Çılgın Transferler

Top eleven transfer hilesi için çılgın transferler başlığını neden kullandık önce ona değinelim. Güçlü takım = Güçlü oyuncular eşitliğimizi hep vurguladık. Matematiksel olarak incelediğimizde bu eşitliğin bozulmaması için eşitliğin bir tarafına eklediğiniz, çıkardığınız, böldüğünüz veya çarptığınız bir sayıyı eşitliğin diğer tarafına da aynen uygulamanız gerekir. Basit bir matematik hesabıyla eğer oyuncularınız kötüyse taktiğiniz ne kadar mükemmel olursa olsun, bir yerde mutlaka tökezleyecek ve oyundan sıkıldığınızı hissedeceksiniz. Peki top eleven transfer hilesi nasıl yapılır ve hangi bölgelere transfer yapmalıyız biraz da buna değinelim.

Top eleven transfer hilesi nasıl yapılır ?

Top eleven serüvenimin ilk yıllarında oyuncu transfer etmek kadar kolay bir şey yoktu, bul karayı al parayı gibi aynen, paranı ver oyuncunu al, oh zaten top eleven token hilesi de bol, oyuncu havuzunda her bölgeden alabileceğin binlerce oyuncu var. Canın isterse yıldızlı, canın isterse en pahalısını, canın isterse en özel yeteneklisini al. Bu durum özellikle yaklaşık 10 seviye kadar devam ettikten sonra, ne mi oldu ?

Top eleven transfer markete girdiğimde, ortalıkta özellikle tayland, taiwan, kore asıllı top eleven oyuncularının ambargosuyla karşılaştım. Adamlar 3 yıldızlı oyunculara yüzlerce token saçıyorlardı, tabi bir yerden sonra hırs yaptıkça siz de bastıkça basıyor ve eliniz boş dönüyorsunuz. Sonra token de olmadığından bekle babam bekle. Tokenin olacak da, taylandlıların olmadığı, teklif vermediği bir oyuncuya teklif verip te alacaksınız. Sonra bu konu üzerine biraz düşündükten sonra, şunu yaptım. Gözlemledim ! evet sadece top eleven transfer hilesi için gözlemlemek yetiyor bazen, herhangi bir oyuncuya transfer teklifi yapmadan önce top eleven transfer pazarının oyuncu yoğunluğunu ölçtüm. Özellikle öğlen saatlerinde diğer ülkelerde akşam olduğu için yoğunluğun fazla, ama gece geç saatlerde ve sabah çok erken saatlerde diğer ülke oyuncularının uyuyor olduğunu gördüm.

Elbette ki diğer ülkelerden çok fazla oyuncunun olmaması transfer marketteki kalabalıklığı ve aşırı hırslı kişilerden uzak bir şekilde transfer yapmamı kolaylaştırdı. Ama bu yetti mi derseniz, bazen evet bazen hayır. Bu noktada da ayrı bir strateji izlememiz gerekiyor aslında, bir nevi karşınızdaki kişiye oyun oynayacaksınız. Bunun için bazen top eleven uygulamasına da ihtiyaç duyuluyor. Nasıl mı ?

Açık arttırma ile top eleven transfer hilesi

Açık arttırmadan herhangi bir oyuncuya teklif verdiniz ve ortalığın biraz kalabalıklaştığını hissettiniz. Bu aşamada ya oyuncudan vazgeçeceksiniz, ya da diğer oyuncuları yıldıracaksınız. Biz eğer fazla teklifçinin bulunduğu bir durumda açık arttırma ile top eleven transfer hilesi yapmak istiyorsak çok sabırlı olmalıyız. Öncelikle koltuğumuza oturup biraz rahatlıyoruz. Ve sırasıyla şu top eleven transfer hilesi taktiklerini uyguluyoruz;

 • 1 token vererek açık arttırmaya başla
 • Başka teklif veren yoksa zaten arttırmayı kazanırsın ama varsa
 • Önce hep ilk teklif veren siz olun.
 • Bunu birkaç aşama devam ettirin.
 • Sonra aniden teklif vermeyip bekleyin.
 • Karşıdaki oyuncu sizin tokeninizin bittiğini düşündüğü son saniyede teklif verin.
 • Ve açıkarttırmayı kazanın.
 • Bu taktik tutmazsa bu defa bir ilk bir son anda teklif verin ve karşınızdakini şaşırtın.
 • Emin olun artık kimse sizinle düelloya girmek istemeyecek ve çekinecektir.

Top eleven en iyi oyuncu nasıl bulunur ?

Top eleven transfer hilesi için gereken en iyi oyuncuyu bulmanız için bir kaç kritik noktaya değinelim. Oyuncunun iyi ve gelişime açık olduğunu şu kriterlere bakarak anlayabilirsiniz;

Oyuncu pahalıysa iyidir : Aynı yaşta ve aynı bölgede oynayan oyunculardan pahalı olanı alın. Emin olun o oyuncu daha iyi gelişim gösterecektir.

Özel yeteneği varsa iyidir : Birbirine yakın seviyedeki oyunculardan mutlaka özel yeteneğe sahip olanı alın.

Formu yüksekse iyidir : Oyuncunun daha önceki maçlardaki formuna bakın ve formu, devamlılığı yüksek olan oyuncuyu alın.

Ve unutmayın bu yazıda geçen top eleven transfer hilesi programla yapılan bir hile değil, aslında bir top eleven transfer taktiğidir.

Bir önceki yazımız olan Top Eleven Hilesi - Bütün Hileler başlıklı makalemizde 2015 top eleven hilesi, Top eleven hileleri nelerdir ve Top eleven hilesi yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 16 tane yorum yapılmış.

 1. okan özdemir diyor ki:

  harika harika harika harika harika

 2. okan özdemir diyor ki:

  cok güzel herkes denesin bence

 3. okan özdemir diyor ki:

  herkes yapsın bence harika

 4. okan özdemir diyor ki:

  çok güzel vay be

 5. okan özdemir diyor ki:

  müthiş müthiş müthiş müthiş harika.

 6. okan özdemir diyor ki:

  müthiş müthiş çok güzel

 7. fc ali diyor ki:

  200tane token istiyorum

 8. bjkli diyor ki:

  ben transfer taktiği buldum

 9. bjkli diyor ki:

  ben güzel taktik lazım her maç galip beraber 3-5 maç en fazla mağlup olsamda sorun olmayacak acil lazımda 🙂

 10. smrya diyor ki:

  Bu oyunda taktik falan hikaye oyun kafasına gore galibi seciyor 19 aydir oynuyorum bu oyunu ama yeter su son macta 3 destekcim var ve adam maci seyretmiyor olmasina ragmen mac 1-1 bitiyor istatiklerde adamin 11 kurtarisi var simdi bu sansmi? Ben bir gun takip etmedimmi takım sacmalıyo bu sans bizde niye yok ? leveli 1 2 tık yuksek olan kadrolarda ayni olmasina ragmen neden levelleri yuksek olan torpilli ?
  Kisa ve oz yapcaginiz oyunu… haram zıkkım olsun ….

 11. Zaza Dayı diyor ki:

  kardeşim token hilesini neden söylemiyorsunuz benim 2 arkadaşım biri 934 token biri de 1360 token yaptı ve bana soylemiyorlar ve ben parayla token alıyorum zoruma gidiyor. biliyorsanız bizi bi aydınlatın cideo tokeni fln demeyin adamlar 1-2 günde 300 -500 arası token yapıyor ve halen yapıyorlar banlanmıyorlarda 1 yıl oldu halen devam full kadro gozlemci biri yardım etsin…..

 12. mustafa diyor ki:

  BEn şuan 38. seviyedeyim ve oyuna 1 tl bile gerçek para yatırmadım.37.seviyede şampiyon oldum şuan ise 2. sıradayım.Benim yaptığım şey belki bilen vardır ama bilmeyen varsa deneyebilir.Önce oyuncu almak için paranız olması lazım ve tabiki altın.1 oyuncu parası ile altınım kadar oyuncu alıyorum (Bazen 10 altın ile 7-8 oyuncu alıyorum 1-2 tanesine başkası teklif veriyor kaybediyorum bazen tüm teklifleri alıyorum).Transfer bölümüne girin.Kalite kısmına basın ve en kaliteli oyuncuları sıralayın.Bundan sonra teklif süresi birbirine yakın oyuncuları seçin örneğin 20 dk 24 dk 28 dk 33 dk gibi.Böylece peşpeşe bu oyuncuları alabilirsiniz.Almak istediğiniz oyuncuları + ikonu ile üst kısma sıralayın ve sonra aynı anda hepsine teklif yapn.Burda 10 oyuncuda seçseniz sizin en pahalı oyuncu kadar paranız olsada hepsine teklif verebilirsiniz.Sonra eğer kimse teklif vermezse siz tüm oyuncuları alırsınız ve hesaptaki paranız ortalama -800 milyona düşer korkmayın siz kadronuzu kurun ve oyununuza bakın.Tahmini 7-8 maç sonra size mesaj geliyor bakiyeniz – oyuncu alamaz teklif veremesiniz diye ve gün dolunca oyun otomatik olarak en iyi oyuncunuzu satıyor ben 38. seviyedeyim 101 m satıyor oyuncuyu siz o paraya ne yapsanız zaten satamıyorsunuz kolay kolay oyuncularınız satılırken zaten siz maçları kazanıp 8. ile puan farkı yapıp bir üst lige katılmayı garantiliyorsunuz ben bu şekilde buralara kadar geldim

 13. emir diyor ki:

  arkadaşlar nasıl yapcaz hileyi

 14. enescan diyor ki:

  eeee bende olmuyoo nasıl üye olucaz

 15. Ahmet diyor ki:

  Hile nasil yapiliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir