Top Eleven Hilesi – Bütün Hileler

Öncelikle top eleven hilesi için top eleven oyunu ile karşılaşma zamanımdan bahsederek olaya başlayalım. Sanırım bundan 4 yıl önce 2010 Mayıs aylarında facebook üzerinden birçok arkadaşımdan gelen bildirimlerle top eleven football manager adında bir oyun olduğunu öğrendim. Tabi top eleven, daha sonra bir çok platformda kendini geliştirerek, android ve apple için de oluşturduğu uygulamalarla, bir çok alanda oynanabilir hale geldi.

Oyunun nihai hedefi günümüz futbol oyunlarından farklı değildi, yani her seviyede oluşan liglerde takımını üst sıralarda tutarak bir üst lige çıkma amacı taşıyordu, tabi üst lige çıkarken gerekli olan takım, stat, transfer, emirler gibi ayarları yapmamız ve takımımızı sürekli geliştirmemiz gerekiyordu. Oyun en başta çok kolay bir şekilde ilerlemesine rağmen, seviye ve level arttıkça rakipler güçleniyor ve her şey daha da karmaşıklaşıyordu.

Aslında 30.seviye’ye gelene kadar bir çok zorlukla karşılaştım ve taki ki bunlar bir süre sonra beni top eleven hilesi aramaya itti. Tabi gün geçtikçe bu oyunu benimle aynı server’de oynayan arkadaşlarımın da çoğalmasıyla oyunun benim için daha bir zevkli hale geldiğini söylemeden geçemeyeceğim. Üstelik aramızdaki maçlarda herhangi birimizin evinde toplanıp kola, cips ve muhabbet eşliğinde anlık taktik değişimleri ile birlikte, eğer kalabalıksak birbirimizi satın alarak ( bu oyunda baskı kurmak için taraftar gerekli ) çok eğlenceli zamanlar geçiriyorduk, o zamanlar öğrenci olduğumuz için okula gidip gitmemeyi önemsemiyorduk tabi, gecenin saat kaçı olduğu bizim için farketmiyordu. Neyse bu siteyi açma sabebimiz aslında hem deneyimlerimizi paylaşarak, sizlerle etkileşimde bulunmak hem de bu platform altında yayınlanacak bir çok top eleven hilesi programını sizlere aktarabilmek, öncelikle sitemizde ne tarz top eleven hileleri yer alacak biraz bunlardan bahsedelim.

Para Kazandırıcı Top Eleven Hilesi

Para, top eleven oyununda en çok ihtiyaç duyulan top eleven hilelerinden birisidir. Oyunun başlarında çok paranız olur, hatta bu paraları nereye saçacağınızı bilemezsiniz. İlk 10 seviye bol paranızı kullanmak için stad, forma ve saçma sapan oyuncu transferlerine paranızı harcarsınız ancak gün gelecek ve pu paraları harcadığınız için, kendinize küsecek, gecelerinize uyku girmeyecek ve ben ne yaptım ! niye böyle oldu ki ! bu oyun çok sıkıcı ! ben oynamıyorum arkadaş! bana biraz forma gönder ! biraz param olsaydı ah ah ! diyeceksiniz bunu unutmayın. Ben size bu platform altında yapılması gereken adım adım işlemleri anlatacağım. Etkili bir takım oluşturmanın adımlarını görecek, ve bütün seviyelerde tabiri caizse Suarez gibi gibi onlarca futbolcunuz olacak. Tabi ısırmayanından 🙂 Şimdi arkanıza yaslanın ve bu yazıyı okumaya devam edin. Hiç ses etmeyin 🙂 Top eleven para hilesi ile takımınız, hiç bilmediğiniz duymadığınız yöntemlerle coşacak.

Token Kazandırıcı Top Eleven Hilesi

Token yani jeton da oyunun en çok ihtiyaç duyulan envanterlerinden birisi. Güçlü bir takım = Fazla Token diyebiliriz. Az önce de bahsettiğim gibi, oyunun başlarında çok paranız olur ancak tokeniniz olmaz, ilerleyen seviyelerde özellikle 20.seviye civarında oyunda vereceğimiz top eleven token hilesi ile oyunda bir çok tokene sahip olursunuz ancak, yeteri kadar paranız olmadığından oyuncu transferi için ucuz, cılız, düşük yıldızlı oyunculara bakar durursunuz. Hatta transfer marketin önüne bir tabure atıp bekleseniz bile, size uygun oyuncuyu, takımınıza güç katıp artı değerler katacak oyuncuları alamazsınız. Peki token kazandıran top eleven hilesi için nasıl bir işlem mi uygulayacağız ? Bu konu da yine bu ekranlar üzerinden, ilmik ilmik işlenerek sizlere aktarılacak. Çarpıcı örneklerle top eleven hilesini sizler de kolayca uygulayacaksınız.

Top Eleven Yaralanma ve Sakatlıktan Kurtulma Hilesi

Top eleven yaralanma dediğin zaman orada bir duracaksın, en önemli en kritik maç arefesinde en çok güvendiğiniz, ligde gol kralı olan oyuncunuz sakatlanmaz mı, hele işin ucunda bir idda varsa bilgisayarınızı balkondan aşağı atasınız gelir, gelir diyorum çünkü hala yaralanmadan kurtulma yollarını, ve top eleven football manager  yaralanma hilesini nasıl yapacağımızı, en güçlü en çok yıldıza sahip oyuncunuzu tek işlemle nasıl geri getireceğinizi anlatacağım. Eğer şu anda bulunduğunuz seviyede güçlü bir takım kuramadıysanız, ve devamlı ağır malubiyetler alıyorsanız ve ben sıfırdan başlayıp en iyi top eleven takımını kuracağım diyorsanız, şimdiden facebook top elevene üye olup, yeni bir takım kurun ve hiç bir işlem yapmadan adım adım uygulayacağımız top eleven hilesi işlemlerini bekleyin.

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 10 tane yorum yapılmış.

 1. Erkaan diyor ki:

  Tek bir ipucu bile bulamadım sitenizde. Kusura kalmayın da boş boş yazıp durmuşsun

 2. muammer diyor ki:

  kardeşim uzun uzun güzelce yazmışsın da hani hileler nerde ?

 3. aimo diyor ki:

  kardeş kusur bakma da kafan güzel mi senin?
  her yazında şu hileyi vericem bu hileyi vericem.töbe yarabbim ya
  la bir görsek şu hileleri.Neyi saklıyosun anlamadımki.Bilmiyosan konu açma arkadaş
  Milletin vaktini harcıyosun.De git az ötede oyna.

 4. mehmet diyor ki:

  Çok güzel bir oyun

 5. Hüseyin diyor ki:

  Taktiklerin için sağol da hile için geldik gülüm 😀

 6. Mehmet diyor ki:

  Kardeşim Yazmışsın Saol ama Hileler Nerde

 7. Bico diyor ki:

  Bu oyunlarda hile ancak paran varsa olur. Elin adamı 1000düçünüp 1yapıyor amaç para kazanmak…

 8. kaan diyor ki:

  beş para etmez yazılanlar hile ile ilgili yazılanlar bütün ditelerde aynı şeyler by tür oyunlarda hile yapılamıyor türkiyeye yeterli reklam verilmiyor ne token kazabiliyoruz ne sağlık paketi vs yoğunluk abd ingiltere fransa almanya ıp değiştirerek girilince token kazanma şansınız çok ben bu yolla 50 token kazandım

 9. Hasan diyor ki:

  Güzelbir oyün ama geçlik alyapıda 2 oyuncu veriyon biri ücretli bence saçma her ikiside bedava gelmeleri gerekiyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir